KURULUM

Yeni ürünlerin mevcut ağ ve sistem altyapısına entegre edilmesi oldukça hassas bir süreçtir. İş ortaklığını yürüttüğümüz üreticilere ait ürünlerin kurulması ve mevcut yapıya en hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde entegrasyonu ve yapılandırma hizmetleri yüksek yeterlikte, konusunda uzman ve tecrübeli mühendis kadrolarımız ile sağlanmaktadır. 

 Mevcut sistemlerde problemli yapılandırma ve verim & performans sorunları, vb. Durumlardan kaynaklı tekrar yapılandırma ve kurulum hizmetleri de bu hizmet kapsamımızda değerlendirilmektedir.

 Doğru ve bilinçli yapılandırılmış bir sistem verimli ve sorunsuz çalışarak yapılan yatırımın katma değerini hızlıca ortaya koymaktadır.

Kurulum servislerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve kurumsal yapınız için doğru ürün seçimi, ölçeklendirilmesi ve konumlandırılması hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEKNİK DESTEK

İş ortaklığını yürüttüğümüz üreticilere ait ürünlerin satış sonrası bakım ve teknik destek hizmetleri yüksek yeterlikte, konusunda uzman ve tecrübeli mühendis kadrolarımız ile sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetlerimiz kapsamında ortaya çıkan, kullanıcı ya da üretici kaynaklı problemler hızlıca tespit edilir ve en hızlı şekilde sorunun ortadan kaldırılması hedeflenir. Çözüm elde edildikten sonra benzer problemlerin bir daha oluşmaması için önleyici politikalar ve faaliyetler planlanarak, hayata geçirilir. 

En üst seviye müşteri memnuniyeti için hizmetlerimiz sürekli olarak iç değerlendirme ve takip sistemlerimiz ile izlenir ve aylık, yıllık performans değerlendirmeleri yapılarak her zaman daha iyi yönde olacak şekilde geliştirilir.

Teknik Destek servislerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve kurumsal yapınız için doğru ürün seçimi, ölçeklendirilmesi ve konumlandırılması hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DANIŞMANLIK

Yüksek teknik yeterlilik ve hizmet alanlarımızdaki tecrübelerimiz ile üretici ve ürün bağımsız ağ ve ağ altyapısı tasarım hizmetlerimiz ile müşterilerimize yüksek performanslı, sürdürülebilir, yönetilebilir ve güvenli ağ tasarım hizmetleri sunmaktayız.

Bu hizmet kapsamımızda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda mühendislik odaklı proje planlamaları ve bu projelerin hayata geçirilmesi aşamalarında müşteri özel teknik danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.

Danışmanlık servislerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve kurumsal yapınız için doğru ürün seçimi, ölçeklendirilmesi ve konumlandırılması hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EĞİTİM

Kurum ve kuruluşlarda kullanılmakta olan sistemleri sağlıklı ve sorunsuz çalıştırılması,  söz konusu sistemleri yönetmek ve sürdürmekle sorumlu olan personellerin ilgili ürün ve teknolojiler hakkında yeterli bilgi birikimine sahip olması ile mümkündür. Ürün ve teknoloji eğitimleri sayesinde, günlük operasyonların daha etkin ve doğru yapılmasını dolayısıyla yapılan operasyonlarda doğru kararlar alınması ve  uygulanması sağlanarak birçok sorun ve kesintinin önüne geçebilecektir.

 

Yüksek yeterliliğe sahip uzman mühendis kadrolarımız tarafından verilen, orijinal içeriğe  veya saha tecrübeleri ile oluşturulmuş içeriğe sahip ürün ve teknoloji eğitimlerimizi sunmaktayız.

Eğitim servislerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve kurumsal yapınız için doğru ürün seçimi, ölçeklendirilmesi ve konumlandırılması hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.