Sürdürülebilir Akılcı Çözümler

Güven, Başarı, İstikrar, Çözüm

Güven, Başarı, İstikrar, Çözüm

İnfrasis Bilgi Teknolojileri, kullanıcı ve uygulamaların, güvende ve erişilebilir olması için mühendislik odaklı çözümler üretir.

Image module
Ağ Güvenliği
Yeni Nesil Güvenlik Duvarı, Veri Merkezi Güvenlik Duvarı, Saldırı Tespit ve Engelleme (IPS), DoS ve DDoS Koruma, Gelişmiş Zararlı (APT) Engelleme
Detaylı Bilgi
Uygulama Güvenliği
Yerel Yük Dengeleme, Coğrafi Yük Dengeleme, Web Uygulaması Güvenlik Duvarı, Kimlik Doğrulama, URL Filtreleme, SMTP Güvenliği, DNS Güvenliği
Detaylı Bilgi
Sistem Güvenliği
Anti-Virüs ve Anti-Malware, Veri Sızıntısı Engelleme, İstemci Güvenlik Duvarı, Mobil Cihaz Güvenliği, Taşınabilir Veri Depolama Güvenliği, Şifreleme
Detaylı Bilgi
Güvenlik Yönetimi
Ağ Yönetim ve Otomasyonu, Konfigürasyon Yedekleme ve Yönetimi, Zafiyet Önceliklendirme ve Risk Yönetimi, Güvenlik Olayları Takibi ve Kayıt (SIEM)
Detaylı Bilgi
Çözümlerimiz

İş Sürekliliği

Coğrafi Yük Dengeleme.
Konfigürasyon Yedekleme ve Yönetimi.
Başarılarımız

F5 Networks Yılın Projesi Ödülünü
İnfrasis Kazandı !

  • F5 Networks’ün Viyana’da düzenlenen Agility2016-EMEA etkinliğinde dağıtılan ödüllerde, İnfrasis “Yılın Projesi” ödülünü aldı.

  • Yapılan projenin teknik yeterlilik ve yaratıcılığına dayalı olarak verilen bu ödül ile, İnfrasis F5 Networks nezdinde ödül kazanan ilk Türk firması oldu.

Layer
Layer
Layer
Çözümlerimiz

Bilişim Altyapısı

Bütünleşik Altyapılar
DNS, DHCP ve IP Adresi Yönetimi
E-Posta ve Haberleşme Sistemleri
Servisler

Kurulum

İş ortaklığını yürüttüğümüz üreticilere ait ürünlerin kurulması ve mevcut yapıya en hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde entegrasyonu ve yapılandırma hizmetleri yüksek yeterlikte, konusunda uzman ve tecrübeli mühendis kadrolarımız ile sağlanmaktadır.

DETAYLI BİLGİ

Teknik Destek

İş ortaklığını yürüttüğümüz üreticilere ait ürünlerin satış sonrası bakım ve teknik destek hizmetleri yüksek yeterlikte, konusunda uzman ve tecrübeli mühendis kadrolarımız ile sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetlerimiz kapsamında ortaya çıkan, kullanıcı ya da üretici kaynaklı problemler hızlıca tespit edilir ve en hızlı şekilde sorunun ortadan kaldırılması hedeflenir.

DETAYLI BİLGİ
Layer
Layer
Servisler

Eğitim Çözümlerimiz

  • İnfrasis Bilgi Teknolojileri, siber güvenlik alanında yeni eğitim fırsatları yaratmak amacıyla, eğitim hizmetlerini ACADEMYSYS markası ile yürütmektedir.

  • Yüksek yeterliliğe sahip uzman mühendis kadrolarımız tarafından verilen, orijinal içeriğe veya saha tecrübeleri ile oluşturulmuş içeriğe sahip ürün ve teknoloji eğitimlerimizi sunmaktayız.

  • Academysys;  kurum ve kuruluşların, iş verimliliği, iş sürekliliği ve  güvenirliğini artırmaya yardımcı olacak eğitim hizmetlerini, özel çözümler üreterek sunacaktır.

F5 Networks Etkinliği

İnfrasis Bilgi Teknolojileri olarak gerçekleştirdiğimiz F5 Networks etkinliğimizde Access Policy Manager ve Advanced Firewall Manager modüllerinin sunumu Can Sobutay tarafından gerçekleştirilmektedir.

VMware User Group Turkey Etkinliği

İnfrasis Bilgi Teknolojileri, Runecast sunumu VMware User Group Turkey etkinliğinde Serdar Cihaner tarafından gerçekleştirilmiştir.