İnfrasis Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye’de!

İnfrasis Bilgi Teknolojileri olarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi arasına girerek Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’na katılmaya hak kazandık (http://bit.ly/2FLtyNg). Amerika haricinde 18 ülkede ve Orta Avrupa’da uygulanan programa kabul edilen diğer kuruluşlarla birlikte Deloitte’un uluslararası “Teknoloji Fast 500” programındayız!

Kendi teknolojisini üreten, problem çözmede ileri teknolojiyi kullanan ve teknoloji konusunda AR-GE tarafında ciddi yatırımlarda bulunan ve Türkiye bazlı ve genel merkezi de Türkiye’de yer alan şirketlerin kabul edildiği program Türkiye’nin dijital ekosisteminin gelişmesinde öncü rol üstlenen kurumlara Türkiye’yi yurt dışında da başarıyla temsil etmeleri için destek oluyor.

Ekip olarak ilk günden beri hayalini kurduğumuz; iyi yetişmiş ve mutlu insan kaynakları, sektörel standartları zorlayan bilgi birikimi ve eşsiz saha tecrübesini bir araya getiren bir şirket olma hedefimize varmak için pes etmeden çalıştığımız yedi yılın sonunda geldiğimiz nokta bizi çok heyecanlandırıyor ve gururlandırıyor.

Bu noktaya gelirken birlikte çalıştığımız ekibimize, iş ortaklarımıza ve en önemlisi servis verdiğimiz tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyor, bizi tanımladığını düşündüğümüz “sıkı çalışma” prensibimizi asla terk etmeyeceğimizi, en iyi hizmeti vermeye her zaman devam ettireceğimiz garanti ediyoruz.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.infrasis.com.tr/wp-content/uploads/2019/01/20.jpg);background-size: cover;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 300px;}