İnfrasis, Fortinet “Yılın Kamu Çözüm Ortağı” ödülünün sahibi oldu !

Uçtan uca, tam entegre siber güvenlik anlayışı ve yenilikçi teknolojileriyle dünyanın en önde gelen siber güvenlik markalarından olan Fortinet benzersiz Security Fabric anlayışının yanı sıra en çok uygulanan güvenlik duvarı unvanını da elinde bulundurmaktadır.

Fortinet’in her yıl düzenlediği ve sektörel gelişmeleri, geleceğe yönelik öngörüleri ile yeni teknolojileri iş ortaklarıyla paylaştığı Partner Sync etkinliklerinin sonuncusu 3-5 Mayıs tarihinde Antalya’da gerçekleştirildi.

Fortinet iş ortaklarının yoğun ilgi gösterdiği Fortinet Türkiye PUB, CIS Bölge Başkanı Derya Aksoy ve Fortinet Türkiye Ülke Müdürü Serdar Yalçın‘ın açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte iş ortaklarının satış ve teknik ekiplerine yönelik ilgi çekici paylaşımlar ve duyurular yapıldı.

Kurulduğu 2012 yılından itibaren Fortinet çözümleri üzerinde yoğun emek harcayan İnfrasis, sürekli büyüyen teknik kadrosunda önemli bir yere sahip olan sertifikalı Fortinet uzmanlarıyla her geçen yıl daha büyük ve özel projeler gerçekleştirirken Fortinet’in bu önemli etkinliklerine düzenli katılım göstermektedir.

Bu yıl Antalya da gerçekleşen Partner sync etkinliğine Teknik Müdürümüz Tayfun Soysal, Fortinet Kıdemli Uzmanımız Mert Paçacıoğlu ve Satış Temsilcilerimizden Meltem Akbalık katılım göstermiştir.

2018 yılında gerçekleştirilen başarılı projelerin neticesinden Fortinet tarafından “Yılın Kamu Çözüm Ortağı” ödülüne layık görülen İnfrasis, teknik bilgiye ve birikime verdiği önemi hiçbir zaman göz ardı etmeden Fortinet’in çözümlerini tüm paydaşlarımızın faydasına sunmaya devam edecektir.

Bu ödülde katkısı bulunan tüm İnfrasis ailesine, Fortinet Türkiye ekibine ve tüm müşterilerimize yürekten teşekkür ederiz.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.infrasis.com.tr/wp-content/uploads/2019/01/20.jpg);background-size: cover;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 300px;}