İnfrasis Genel Müdürü Can Sobutay’ın Mesajı

Image module

Değerli iş ortaklarımız, paydaşlarımız ve ekip arkadaşlarım,
Bugün sizlere yeni ortaklık yapımız içinde üstlendiğim yeni görevin gururu ve heyecanıyla Infrasis olarak başladığımız yeni yolculuğun müjdesini vermek istiyorum. Ekip olarak ilk günden beri hayalini kurduğumuz; iyi yetişmiş ve mutlu insan kaynakları, sektörel standartları zorlayan bilgi birikimi ve eşsiz saha tecrübesini bir araya getiren bir şirket olma hedefimize varmak için pes etmeden çalıştığımız sekiz yılın sonunda geldiğimiz nokta bizi çok heyecanlandırıyor ve gururlandırıyor.
Müşterilerimiz için yüksek kalitede, sürdürülebilir, güvenilir hizmetler ve doğru çözümler üretmek amacıyla vites yükselterek yola devam ediyoruz. Her zamanki gibi beklentileri hep en üst seviyede karşılamak için çalışmaya devam edeceğiz. İnsan kaynaklarına, etik ilkelere, ahlaki değerlere ve sürekli gelişime önem vererek, hizmetlerimiz ve mühendislik çözümlerimizle sürekli fark ve değer yaratan, saygın bir firma olma çabamızı bir üst seviyeye taşıyacağız. Ülkemizin kendi alanında teknik sertifikasyon açısından en kuvvetli firması olarak yurtiçinde ve yurtdışında güvenilir bir danışman olmaya devam ediyoruz.
Tamamı alanlarında en üst seviye sertifikalı olan personelimiz sektördeki farkımızı yaratan unsur olarak kabul edilebilir. Ayrıca sunduğumuz çözümlerin sürdürülebilir olmasına da özen gösteriyoruz. Çalıştığımız alanın hassasiyeti nedeniyle müşterimize kesintisiz hizmet vermek için 7/24 çalışıyoruz. Bunu yaparken de etik, işyerinde huzur ve memnuniyet, insana ve çevreye saygı, sürdürülebilirlik gibi unsurları asla ihmal etmiyoruz.
Gençliğimizi ve bu durumun getirdiği heyecan, başarma isteği ve yeniliklere açıklığı bir avantaja çevirmeyi başaracağımız bir döneme geldik. Bundan sonra da bu özelliklerimizin yanına giderek kazandığımız tecrübeyi ve oturan kurum kültürünü de ekleyerek başarılarımızı sürdüreceğimize inancım tam.
İnfrasis olarak bu sene Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi arasına girerek Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’na katılmaya hak kazandık. Böylece Amerika haricinde 18 ülkede ve Orta Avrupa’da uygulanan programa kabul edilen diğer kuruluşlarla birlikte Deloitte’un uluslararası “Teknoloji Fast 500” programına da girmiş bulunuyoruz.
Bu noktaya gelirken birlikte çalıştığımız ekibimize, iş ortaklarımıza ve en önemlisi servis verdiğimiz tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyor, bizi tanımladığını düşündüğümüz “sıkı çalışma” prensibimizi asla terk etmeyeceğimizi, en iyi hizmeti vermeye her zaman devam ettireceğimizi garanti ediyoruz.
Saygılarımla,
M. Can Sobutay
Genel Müdür

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.infrasis.com.tr/wp-content/uploads/2019/01/cloud-geometric-pentakis-connection-hero_hd.jpg);background-size: cover;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 250px;}