İnfrasis, Infosecurity Europe 2019 Etkinliğinde

Avrupa’nın en prestijli siber güvenlik etkinliklerinden olan Infosecurity Europe 2019 etkinliği 4-6 Haziran tarihlerinde İngiltere’nin Londra şehrinde gerçekleştirildi. 24 yıllık bir geçmişe sahip olan etkinliğe bu yıl İnfrasis ailesi olarak katılım gerçekleştirdik.

Start-Up’lardan F5 Networks, Fortinet, Infoblox gibi sektörün en önde gelen teknoloji sağlayıcılarının yer aldığı etkinlikte şirket ortaklarımızdan Can Sobutay, Serdar Cihaner ile satış öncesi uzmanımız Yiğit Uslu ve ağ ve güvenlik mühendisimiz Mert Paçacıoğlu hazır bulundu.

Yurt dışındaki müşterilerimize sunduğumuz servis hizmetlerimizi ve çözümlerimiz üzerine istişarelerde bulunan ekibimiz, var olan iş ortaklıklarımızın Avrupa nezdinde de gelişimini hedeflerken paydaşlarımıza sunabileceğimiz yenilikçi teknolojiler için tespit ve görüşmelerde bulundu.

Avrupa ve Amerika’da bilişim süreçlerinin her bir noktasında kullanılan bulut bilişim, ülkemizde de varlığını giderek arttırmaktadır. İnfrasis’in İngiltere markası Human Mind IT’nin de temsil edildiği etkinlikte özellikle Human Mind IT’nin uzmanlık alanına giren bulut bilişim servis ve çözümleri üzerine faydalı toplantılar gerçekleştirilmiş olup, şirketlerimizin yabancı müşterileri ile temaslarda bulunulmuştur.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.infrasis.com.tr/wp-content/uploads/2019/01/20.jpg);background-size: cover;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 300px;}