Banner image
Yönetilen Waf Hizmeti
İçinde yaşadığımız büyüyen tehdit evreninde, kurumunuzun operasyonel önceliklerinden biri sunduğunuz uygulamaların güvenliği olmalıdır.Bu gerçekten hareketle, ülkemizde ve dünyada uygulama güvenliğini sağlamak için birçok yöntem olsa da, Web Uygulaması Güvenlik Duvarı (Web Application Firewall - WAF) bu yöntemlerin en yaygın ve etkin olanıdır.
Banner image
Coğrafi Yük Dengeleme
Birden fazla veri merkezinden hizmet veren uygulamalar arasında hem felaket anında hem de kurumsal politikalar doğrultusunda kesintisiz geçiş yapılmasını sağlayan, veri merkezlerini düzenli olarak sağlık kontolünden geçirerek, ağ trafiğini DNS protokolünü kullanarak yönlendirebilen, maksimum güvenlik ve iş sürekliliği odaklı gelişmiş sistemlerdir.
Banner image
Web Uygulaması Güvenlik Duvarı
HTTP protokolü üzerinde güvenlik kuralları oluşturulmasını sağlayan, internet sitelerini ve ağ uygulamalarını dış tehditlere, saldırılara ve ataklara karşı koruyan, davranışsal olarak HTTP tabanlı bir saldırı ya da zafiyetin sömürülmesini engelleyen gelişmiş sistemlerdir.
Banner image
Kimlik Doğrulama ve Güvenli Erişim
Ağ ve uygulamalara, kurumsal bilgilere kimin, nereden, hangi tip cihazlar ile nasıl erişebileceğini denetleyen, kullanıcıların merkezi bir şekilde yönetilmesini, yetkilendirilmesini ve kontrol edilmesini sağlayan güvenlik sistemleridir.
Banner image
SMTP Güvenliği
Yüksek performanslı, farklı güvenlik ve bilişim sistemleri ile entegre olabilen, etkin anti-virüs / anti-malware ve oltalama koruması sağlayan gelişmiş güvenlik sistemleridir.
Banner image
DNS Yönetimi ve Güvenliği
Tüm bilişim teknolojileri operasyonlarının neredeyse başlangıç ve merkez noktası olan DNS hizmetini, DNS protokolü tünellemelerine ve DNS tabanlı veri sızıntılarına karşı koruyan, DNS güvenlik duvarı ile botnet/kotücül yazılım aktivitesini engelleyen, iş sürekliliğini ve güvenliğini garanti altına alan sistemlerdir.
Banner image
Veri Tabanı Performans İyileştirme ve Yük Dengeleme
Microsoft SQL veritabansı sunucuları always on mimaride dahi çalışsa aktif node'un değişmesi (failover) esnasında var olan bağlantılar (transaction) düşmektedir. Veri tabanı performans iyileştirme ve yük dengeleme çözümü, bu değişim esnasında bağlantıları kendi üzerinde tutarak kesilmesini engeller. Önbellekleme mekanizmasıyla kesintisiz hizmet sunmakta olup veri doğruluğunu sağlamaktadır.
Banner image
Yerel Yük Dengeleme
Ağ ve uygulama trafiğini akıllı algoritmalar ile hizmet vermekte olan sunuculara performans, erişilebilirlik ve güvenlik odaklı dağıtan, istemciler ve hizmet veren sunucular arasında yer alarak ekstra bir güvenlik katmanı sağlayan, iş sürekliliğini güvence altına alan gelişmiş sistemlerdir.

Bilgi güvenliğiniz için neler yapabileceğimizi keşfedin…